İnteraktif

Başvuru

İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ), İnteraktif bölümünde ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için bazı içerikler hazırlamıştır.

İnteraktif bölümümüzde yer alan İlk bölüm olan, Belge Sorgulama bölümümüzde yer alan belge sorgulama kısmımız, firmamızdan belge almış müşterilerimizin belge sorgulamaları için oluşturulmuştur. Bir belge, geçerliliğini, buradaki sorgulama bölümünden çıkan sonuçlara göre sağlamaktadır. Belge sorgulama için firmamızdan almış olduğunuz belgenin belge numarası hanesinde yazılı olan sayı-harf karakter v.b. bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girerek belgenizi sorgulayabilirsiniz. Belgenizin durumunu bu kısımdan sorgulayamadığınız taktirde iletişim bölümümüzden firmamıza ulaşarak sorgulama yada yardım isteyebilirsiniz.

İnteraktif bölümümüzde yer alan ikinci bölüm ise Logolar’ dır. Firmamızdan almış olduğunuz belgeler için (türüne ve özelliğine göre değişkenlik arz eden standartlarda) bu bölümde yer alan logo seçeneklerinden ilgili logoyu seçip kaydedebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Şayet logolar ihtiyacınızı karşılamıyor ise logoların vektörel formatını iletişim bölümünden firmamıza ulaşarak ilgili yöneticiden isteğinizi ve kullanım amacınızı beyan ederek isteyebilirsiniz. Logolar her türlü kullanım için geçerli değildir. Logo kullanım noktasında bilinmesi gereken durumlar mevcuttur. Bu durumlardan kısaca bahsedersek,

Logolar ürünün üzerinde direkt yada endirekt olarak kullanılamaz, Ambalajlar, kutular, araçlar, reklam promosyon materyalleri, katalog, broşür, tabela, pano gibi yerlerde kullanılabilir.

Logo kullanımı hakkında net bilgi için Ana sayfada bulunan logo kullanım talimatını okumanızı tavsiye ederiz. Logoyu düzgün kullanmak, tüketiciyi yanıltmamak açısından önemlidir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz:

Mail & Telefon Numarası

info@belgelendirme.com.tr

+90 216 305 4666

Başvuru Formu


Popüler Hizmetler

doğal gıda belgesi
Doğal Gıda Belgesi

Ürün Belgelendirme

akredite helal belgesi
Akredite Helal Belgesi

Gıda Belgelendirme

iso 9001 kalite belgesi
ISO 9001 Kalite Belgesi

Sistem Belgelendirme

iso 13485:2016 medikal cihazlar belgesi
ISO 13485 Medikal Cihazlar Belgesi

Sistem Belgelendirme

iso 14001:2015 çevre yönetim belgesi
ISO 14001 Çevre Yönetimi Belgesi

Sistem Belgelendirme

ce belgesi
CE Belgesi

Ürün Belgelendirme

iso 50001:2018 enerji yönetimi belgesi
ISO 50001 Enerji Yönetimi Belgesi

Sistem Belgelendirme

kaldırma iletme ekipmanları periyodik kontrolü
Kaldırma İletme Ekipmanları Periyodik Kontrolü

Periyodik Kontroller ve Muayene