Belgelendirme

Masaüstü Versiyonu Kayıt Ol Giriş

UKR- SEPRO NEDİR

Ukrayna, İhracat yapan yada yapmak isteyen Türk üretici firmalarının ilgisini çekmektedir. Rusya'ya ürünlerini satan birçok firma, Ukrayna'ya da ihracat yapmakta yada yapmak istemektedir. Bu isteklerin bazı gereksinimler doğurması Ukrayna için de geçerlidir.
Ülkemizde üretim standartları noktasında nasıl ürünlere standartlar oluşturulmuş ve bu standartlara uygunluk ve sertifika aranmakta ise buna benzer bir yapıda Ukrayna için geçerlidir. Bu Sertifika Ukrayna ile ticarette gerekli olan ürün sertifikasıdır. Ukrayna’ da toptan ve perakende ticareti yapılan her mal, mamul için ürün kalite sertifikası düzenlenmesi zaruridir. Ülkemiz Standart Teşkilatı TSE’ nin verdiği TSE belgesi yapısında ve özelliklerinde olan sertifikalar Ukrayna’ da ilgili malın satışını yapmak için ön şart olarak istenmektedir. Ukrayna’ ya yapılan ithalatın ve ihracatın yani ticaretin güvenli ve yasal yolu Ukrayna’ ya satacağınız yada satmayı düşündüğünüz ürünlere UKR-SEPRO sertifikasını almanız gerekmektedir. Bu sertifika ile Ukrayna standartlarına da uygunluğunuzu tescil etmiş sayılmaktasınız.
Firmamız, müşteri firmalarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda hemen hemen tüm sektörlerde Türk firmalarına Ukrayna' nın Kalite Belgesi olan UKR-SEPRO belgelendirmesini yapmaktadır.