Belgelendirme

Masaüstü Versiyonu Kayıt Ol Giriş

ISQ, Gıda Kontrollerine Uyum’ la devam ediyor

İstanbul’ un en büyük üretici marketlerinden olan Uyum Gıda ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri’ nde ilk yıllık kontrol gözetimleri sürecine başlamış bulunmaktadır. Üretim ve hizmet kapsamları ile müşterilerine kaliteli ve güvenli ürünler sunan halka açık şirket Sertifikasyonunun 2. Yılında belgelendirme için denetim süreci hazırlıklarını sonlandırarak, Firmamız Uzman denetçileri Gıda Mühendisi Dr. Aylin Denli, Veteriner Hekim Dr. Haşim Salihoğlu, Veteriner Hekim Dr. Kerim Büyüksıvacı, Su ürünleri Mühendisi Uğur Çoban’ ın nezaretinde denetim sürecine girmiştir.


Et ve et ürünleri konusunda müşterisine daha ucuz ve kaliteli ürün sunma amacı ile yola çıkan Uyum Gıda, sürekli iyileştirme faaliyetleri maksadıyla,  büyük hayvan besi yerleri oluşturmuş ve oluşturma çalışmalarına devam etmektedir. Yurt dışından getirdikleri büyük baş hayvanları hijyen şartlarında güvenli bir şekilde tüketiciye ulaştıran Uyum Gıda, bilinçli yönetim kadrosu ve eğitimli teknik personeli ile her geçen gün artan tüketici tercihi ile pazarda yerini artırmaktadır.
Diğer üretimlerinden olan unlu mamuller ve bakliyat paketleme üretiminde Uyum gıda Tüm üretimlerinde olduğu gibi uluslar arası kodeksler, Türk gıda kodeksi ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı şartlarına uyumunu da sağlamıştır.

Uyum Gıda hizmet sektöründe tüketici ile buluşma noktası olan market hizmetlerini de bünyesinde barındırmakta ve gıda güvenliği kapsamında ütetimini tüketici ile buluşturmaktadır.
Uyum Gıda’ yı, bahsettiğimiz faaliyetlerdeki büyük çabalarından ve ülke ekonomisine verdiği destekten ötürü kutlar, denetim sürecinde başarılar dileriz.

Son DüzenlenmePerşembe, 22 Kasım 2018 10:57
Bu kategoriden diğerleri: ISQ, Ücretsiz Eğitimlere Başladı »
yukarı çık

İNTERSİSTEMTEKNİK © 2018 Tüm Hakları Saklıdır

Yukarı Masaüstü Moduna Geç