Belgelendirme

Masaüstü Versiyonu Kayıt Ol Giriş

ISQ, Ücretsiz Eğitimlere Başladı

İntersistem teknik Sertifikasyon (ISQ), yeni adresi Ataşehir merkez ofisinde sektöre büyük farklar katacak eğitim hamlesi ile müşterilerine ve kariyer gelişim planı yapan insan kaynaklarına desteğini ön plana çıkarmıştır.


Sektörlerdeki eğitim ihtiyaçları ve bu ihtiyaçların doğurduğu maliyetler artık işverenler için sorun teşkil etmeye başlamıştır. Piyasa ihtiyaçlarını sürekli izleyen ve araştıran İntersistem Teknik Sertifikasyon (ISQ), elde ettiği ihtiyaç analizlerinde ihtiyaç duyulan yönetim sistemleri, ürün belgelendirme, personel belgelendirme ve kişisel gelişim eğitimlerini ücretsiz olarak kamuoyuna sunmuştur. Aylık eğitim takvimlerini sürekli yayınlayan ISQ, Bu takvimde yer alan eğitimlerle ilgili duyurularına başlamış bulunmaktadır. Şu ana kadar yapmış olduğu 25 eğitimle bireysel ve kurumsal onlarca müşterisine eğitim vermiştir. Eğitim sonunda katılımcılar aldıkları eğitimlerin sertifikalarını da talep edebilmektedirler. Yönetim, Ürün ve Personel Belgelendirme Uluslar arası standartlarında sistemini oluşturan ISQ, ilerleyen süreçte Türkiye geneli ücretsiz eğitimlerini yaygınlaştırmayı amaçlamaktadır. Şirket Eğitim ordusu çok geniş kapsamda ve çeşitte eğitimleri ücretsiz olarak müşterilerine özveri ile vermektedir. Katılımcı sayısına bakmaksızın eğitimleri kesintisiz gerçekleştiren şirketimiz eğitim politikası olarak eğitim katılım sayısı sınırı koymamış, tek kişiye dahi eğitim yapmıştır. Diğer kurumlarda olmayan bu uygulamalarla sektörümüzde yer alan kuruluşlarında sektöre bu şekilde hizmet vermeleri ve rekabet şartlarının değişiminde Türkiye’ nin öncü ve lider kuruluşu olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.


Müşterilerimiz tüm eğitim ihtiyaçlarınızı belirleyebilir yada özel eğitim takvimi hazırlayıp kurumumuzdan bu eğitimleri rahatlıkla talep edebilirler. Belirlenmemiş bir durum söz konusu ise ISQ, aylık eğitim takvimimiz de bulunan eğitimlere kayıt yaptırarak da ihtiyaç duyulan eğitimler alınabilmektedir.
Sektöre yaptığımız bu katkı için eğitim iştiraklerinizi bekliyoruz.

Son DüzenlenmePerşembe, 22 Kasım 2018 10:57
yukarı çık

İNTERSİSTEMTEKNİK © 2018 Tüm Hakları Saklıdır

Yukarı Masaüstü Moduna Geç