İntersistem teknik Sertifikasyon (ISQ), İnteraktif bölümünde ziyaretçilerimiz ve müşterilerimiz için bazı içerikler hazırlamıştır.

İnteraktif bölümümüzde yer alan İlk bölüm olan, Belge Sorgulama bölümümüzde yer alan belge sorgulama kısmımız, firmamızdan belge almış müşterilerimizin belge sorgulamaları için oluşturulmuştur. Bir belge, geçerliliğini, buradaki sorgulama bölümünden çıkan sonuçlara göre sağlamaktadır. Belge sorgulama için firmamızdan almış olduğunuz belgenin belge numarası hanesinde yazılı olan sayı-harf karakter v.b. bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri girerek belgenizi sorgulayabilirsiniz. Belgenizin durumunu bu kısımdan sorgulayamadığınız taktirde iletişim bölümümüzden firmamıza ulaşarak sorgulama yada yardım isteyebilirsiniz.

İnteraktif bölümümüzde yer alan ikinci bölüm ise Logolar’ dır. Firmamızdan almış olduğunuz belgeler için (türüne ve özelliğine göre değişkenlik arz eden standartlarda) bu bölümde yer alan logo seçeneklerinden ilgili logoyu seçip kaydedebilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Şayet logolar ihtiyacınızı karşılamıyor ise logoların vektörel formatını iletişim bölümünden firmamıza ulaşarak ilgili yöneticiden isteğinizi ve kullanım amacınızı beyan ederek isteyebilirsiniz. Logolar her türlü kullanım için geçerli değildir. Logo kullanım noktasında bilinmesi gereken durumlar mevcuttur. Bu durumlardan kısaca bahsedersek,

Logolar ürünün üzerinde direkt yada endirekt olarak kullanılamaz, Ambalajlar, kutular, araçlar, reklam promosyon materyalleri, katalog, broşür, tabela, pano gibi yerlerde kullanılabilir.

Logo kullanımı hakkında net bilgi için Ana sayfada bulunan logo kullanım talimatını okumanızı tavsiye ederiz. Logoyu düzgün kullanmak, tüketiciyi yanıltmamak açısından önemlidir.


iso-9001-belgesi-populer-hizmetler
ISO 9001 Belgesi
Belgelendirme
helal-belgesi-popular-hizmetler
Helal Belgesi Belgelendirme
iso-27001-belgesi-populer-hizmetler
ISO 27001 Belgesi Belgelendirme
vegan-belgesi-populer-hizmetler
Vegan Belgesi Belgelendirme
dogal-gida-belgesi-populer-hizmetler
Doğal Gıda Belgesi Belgelendirme
iso-22000-belgesi-populer-hizmetler
ISO 22000 Belgesi Belgelendirme
iso-14001-belgesi-populer-hizmetler
ISO 14001 Belgesi Belgelendirme
Kalitenizi "Tescillemek" ister misiniz ?